• Zakup surowca tartacznego

  dodano: 29 sierpnia 2017,

  W załączniku informacja dla zainteresowanych sprzedażą surowca tartacznego z samo wyrobem bądź bez na terenach lasów prywatnych.

  czytaj całość

 • Wsparcie właścicieli lasów prywatnych

  dodano: 25 sierpnia 2017,

  W nawiązaniu do spotkania nt. wsparcia właścicieli lasów prywatnych, które odbędzie się w dniu 29 sierpnia br. (wtorek) o godzinie 14.00, w Kinie Remus w Kościerzynie, ul. 3 Maja 9, w sali im. Lubomira Szopińskiego. W załączniku przestawiamy informacje Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministra Środowiska przedstawione na posiedzeniu Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.  

  czytaj całość

 • PODZIĘKOWANIE

  dodano: 24 sierpnia 2017,

  W imieniu własnym i mieszkańców gminy Lipusz poszkodowanych przez nawałnicę z  11 sierpnia br. serdecznie dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli, instytucjom oraz samorządom za okazaną w tej trudnej sytuacji pomoc. Jesteśmy wdzięczni za każdą już daną i ciągle napływająca pomoc, za każdy gest, pracę i słowo wsparcia....

  czytaj całość

 • KOMUNIKAT DO WŁAŚCICIELI LASÓW PRYWATNYCH POSZKODOWANYCH W NAWAŁNICY

  dodano: 24 sierpnia 2017,

      KOMUNIKAT DO WŁAŚCICIELI LASÓW PRYWATNYCH POSZKODOWANYCH W NAWAŁNICY   W sprawie uzyskania decyzji na sprzedaż drewna należy kontaktować się ze Starostwem Powiatowym w Kościerzynie.   W dniu 29 sierpnia br. (wtorek) o godz. 14.00 w Sali im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego organizuje dla właścicieli lasów prywatnych spotkanie z przedstawicielami firmy International Paper Kwidzyn Sp. z...

  czytaj całość

 • Zakup i pozyskanie drewna

  dodano: 24 sierpnia 2017,

  W związku z ostanimi wdarzeniami, które miały miejsce w dniach 11-12.08.2017 w załączniku znajduje się oferta firmy zajmującej się kompleksową obsługą w zakresie odbioru, zakupu i pozyskania surowców drzewnych.

  czytaj całość